WKŁADY KOMINOWE ROZPRĘŻNE TYPU ALUFOL

Elastyczne wkłady kominowe aluminiowe typu "ALUFOL" są przeznaczone do ochrony i uszczelniania wnętrza przewodu kominowego. "ALUFOL" stosowany jest do przewodów kominowych spalinowych opalanych gazem i wentylacyjnych. Dzięki swoim plastycznym właściwością dokładnie kopiuje kształt komina. Wkłady kominowe typu "ALUFOL" szczególnie zalecamy w przy...

Elastyczne wkłady kominowe aluminiowe typu "ALUFOL" są przeznaczone do ochrony i uszczelniania wnętrza przewodu kominowego. "ALUFOL" stosowany jest do przewodów kominowych spalinowych opalanych gazem i wentylacyjnych. Dzięki swoim plastycznym właściwością dokładnie kopiuje kształt komina. Wkłady kominowe typu "ALUFOL" szczególnie zalecamy w przypadku kiedy przewód kominowy jest nieszczelny a nie chcemy zawężać jego średnicy.

Więcej

WKŁADY KOMINOWE ROZPRĘŻNE TYPU ALUFOL Jest 22 produktów.

Podkategorie

  • ALUFOL - KANAŁY WENTYLACYJNE

    Rozprężny wkład kominowy typu ALUFOL jest do ochrony i uszczelniania przewodów wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych zarówno nowych jak i eksploatowanych. Jest doskonałym zabezpieczeniem przed przenikaniem zapachów.

  • ALUFOL - KANAŁY SPALINOWE

    Rozprężny wkład kominowy typu ALUFOL jest doskonałym zabezpieczeniem wewnętrznej powierzchni przewodów kominowych przed agresywnym działaniem spalin powstałych z gazu ziemnego. Stosowany również do ochrony i uszczelniania przewodów wentylacyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych zarówno nowych jak i eksploatowanych.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów