Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

zamknij

Filtr produktów

System
Średnica
Przeznaczenie

INFORMACJE

 • Płatności

  Płatności
KOMINY IZOLOWANE

Kominy izolowane to najlepszy wybór jeśli chodzi o nowo wybudowane stalowe hale czy też innego rodzaju konstrukcje lekkie. Mogą być także wykorzystywane jako dodatkowe kominy dla już istniejących budynków, zarówno komercyjnych jak i mieszkalnych. Cały system składa się z zestawu rur i kształtek, gdzie każda z nich zawiera zewnętrzny oraz wewnętr...

Kominy izolowane to najlepszy wybór jeśli chodzi o nowo wybudowane stalowe hale czy też innego rodzaju konstrukcje lekkie. Mogą być także wykorzystywane jako dodatkowe kominy dla już istniejących budynków, zarówno komercyjnych jak i mieszkalnych. Cały system składa się z zestawu rur i kształtek, gdzie każda z nich zawiera zewnętrzny oraz wewnętrzny płaszcz a także izolację z wełny mineralnej. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest brak konieczności posiadania zezwoleń ze względu na ścienny montaż systemu. Kominy izolowane idealnie sprawdzają się przy odprowadzaniu spalin wydobywających się z urządzeń grzewczych opalanych paliwami stałymi, olejem oraz gazem. Przy prawidłowym zamontowaniu, kominy te zgodne są ze wszelkimi normami krajowymi oraz europejskimi, w zakresie budowlanym, a także, przeciwpożarowym. Produkty naszej firmy wykonane są z najwyższej klasy materiałów, co pozwala klientom na swobodny wybór między dostępnymi opcjami. Ważne jest, aby komin izolowany był dobrany odpowiednio do jego przeznaczenia, dlatego w naszym sklepie dostępne są 2 kategorie: kominy kwasoodporne oraz żaroodporne. Stosowane są one odpowiednio do gazu, oleju oraz drewna i węgle. Więcej na temat poszczególnych rozwiązań, można znaleźć w szczegółach danego produktu. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości co do wyboru poprawnego komina, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Więcej

KOMINY IZOLOWANE Jest 399 produktów.

Podkategorie

 • KWASOODPORNE - GAZ, OLEJ

  Kominy dwuścienne izolowane kwasoodporne 0,6 mm - gaz, olej opałowy - wykonane są z blachy gatunku 1.4404  grubości 0,6 mm.

  Stosowane są głównie do budowy wolnostojących kominów odprowadzających spaliny z urządzeń grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym.

 • ŻAROODPORNE - DREWNO, PELLET - 7 CM

  Kominy dwuścienne izolowane żaroodporne 1 mm - drewno, pellet - wykonane są z blachy gatunku 1.4828  grubości 1 mm.

  Stosowane są głównie do budowy wolnostojących kominów odprowadzających dym z urządzeń grzewczych opalanych drewnem i pelletem.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 399 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 399 elementów