Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...

zamknij
NASADY KOMINOWE

Nasady kominowe wykorzystywane są do montażu na czubku komina. Służą one do poprawy ciągu w kominach. Szczególnie w miejscach narażonych na obciążenie wiatrem. Głównym ich zastosowaniem jest ochrona komina przed wiejącym wiatrem oraz zmniejszenie zaburzeń w ciągach kominowych. Dodatkowo stanowi ochronę przed wszelkimi opadami atmosferycznymi, kt...

Nasady kominowe wykorzystywane są do montażu na czubku komina. Służą one do poprawy ciągu w kominach. Szczególnie w miejscach narażonych na obciążenie wiatrem. Głównym ich zastosowaniem jest ochrona komina przed wiejącym wiatrem oraz zmniejszenie zaburzeń w ciągach kominowych. Dodatkowo stanowi ochronę przed wszelkimi opadami atmosferycznymi, które mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na stan ciągu w kominie. Nasady kominowe stanowią także zabezpieczenie przed niebezpiecznymi przypadkami takimi jak ciągi wsteczne. Polega to na cofaniu się spalin do wnętrza budynku. Spaliny zamiast wydostawać się na zewnątrz, cofają się do przewodu kominowego. Są to niezwykle groźne zjawiska, którym trzeba za wszelką cenę zapobiegać. Dlatego też, nasza firma prezentuje szeroki asortyment, który zabezpieczy każdy rodzaj komina. W naszym sklepie można znaleźć produkty wykonane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują długotrwałe działanie. Nasady kominowe w naszym pasażu podzielone są na 4 kategorie: nasady kominowe obrotowe, nasady kominowe samonastawne, nasady kominowe stałe i podstawy kominowe. Chcąc zapewnić naszym klientom jak najlepsze rozwiązania, oferujemy produkty z najwyższej półki, ale także, służymy radą w kwestii wyboru najlepszej nasady kominowej. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości, zapraszamy do kontaktu

Więcej

NASADY KOMINOWE Jest 385 produktów.

Podkategorie

 • NASADY KOMINOWE - OBROTOWE

  W sklepie Kominy-Polska.pl znajdziemy nasady kominowe obrotowe w wersji: kulistej, podłużnej w dwóch wersjach materiałowych wykonania. Z podstawą, bez podstawy i pod ceramikę - zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 • NASADY KOMINOWE - HYBRYDOWE

  Niezależnie od kierunku, siły i rodzaju wiatru, turbina nasady obraca się zawsze w jedną i tę samą stronę wytwarzając podciśnienie w króćcu dolotowym nasady, co w efekcie powoduje wzrost natężenia przepływu powietrza w przewodach. Jeśli wiejący wiatr nie jest na tyle silny by uzyskać prędkość obrotową ustawioną na sterowniku, silnik elektryczny dopędza nasadę do zadanej prędkości, jeśli jest zbyt mocny, silnik ogranicza prędkość obrotową. W sytuacji, gdy wiejący wiatr jest wystarczający dla zapewnienia właściwej prędkości obrotowej turbowent hybrydowy działa jak zwykła nasada wiatrowa, a pobór energii elektrycznej jest minimalny.

 • NASADY KOMINOWE - MECHANICZNE

  Generator ciągu to nasada kominowa montowana na szczycie komina spalinowego lub dymowego. Jego zadaniem jest zwiększenie i stabilizacja ciągu kominowego niezależnie od wysokości, przekroju poprzecznego komina, wiatru czy innych czynników zewnętrznych. Generator ciągu wytwarza podciśnienie w przewodzie kominowym poprzez wykorzystanie zjawiska fizycznego - injekcji.

 • NASADY KOMINOWE - SAMONASTAWNE

  W ofercie sklepu Kominy-Polska.pl znajdziemy nasady kominowe samonastawne produkowane w dwóch wersjach wykonania: na tulei i łożysku ślizgowym. Nasady samonastawne z podstawą, bez podstawy, pod ceramikę i z przejściem - serdecznie zapraszamy.

 • NASADY KOMINOWE - STAŁE

  Nasady kominowe stałe takie jak: daszek kopertowy, daszek napoleon, woolper, caga, szenard i nasada typu "H" to i wiele innych znajdziesz w jednym miejscu Kominy-Polska.pl.

 • PODSTAWY KOMINOWE

  Podstawy kominowe okrągłe, owalne, kwadratowe i prostokątne u nas znajdziesz to czego szukasz.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 385 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 385 elementów